Wybierz odpowiedniego trenera personalnego – to nic trudnego

Wpisując hasło trener personalny online w wyszukiwarkę stron internetowych, znajdziemy taką ilość wyników, że automatycznie będziemy czuć się przytłoczeni. Statystyki jednak potwierdzają, że jest to jeszcze chłonna branża i z każdym rokiem pojawia się tylu potencjalnych klientów, że zapotrzebowanie na prawdziwych specjalistów będzie nadal rosło.

Jak więc wybrać odpowiednią osobę, by czuć satysfakcję z wyboru podczas współpracy? Robiąc krótką analizę i kontaktując się z daną osobą, szybko zauważycie, czy warto podejmować z nią współpracę, czy znaleźć lepiej kogoś innego.

Wybór miejscowości – ogromne znaczenie

To, że Twój trener personalny będzie z Warszawy, nie oznacza wcale, że Ty nie możesz mieszkać w każdym dowolnym miejscu na całym świecie. Warto więc wybrać opcję, gdzie tacy specjaliści posiadają największą konkurencję, czyli np. trener personalny Warszawa.

Tam spotkamy największą ilość osób, z którymi będziemy mogli podjąć współpracę, dlatego warto skupić się na tym, by wybrać kogoś z doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami – jeśli na rynku jest duża konkurencja, muszą oni wyprzedzać się nie tylko w ofertach cenowych, ale także kwalifikacjach. Im więcej kursów dany trener posiada i im są to bardziej prestiżowe tytuły, tym lepiej.

Najpierw porozmawiaj i sprawdź, jak sytuacja wygląda

Jeśli jesteś osobą, która nie zna się na sporcie, ciężko będzie Ci określić wiedzę merytoryczną danego specjalisty. Z jego podejściem do klienta nie powinno być jednak problemu, ponieważ wystarczy zadzwoni i zamienić kilka zdań, by zobaczyć, czy nadajecie na tych samych falach, czy ciężko będzie się Wam dogadać – każdego motywuje coś innego, a trener personalny online powinien być elastyczny, dopasowując się nieco bardziej do potencjalnego klienta.

Prowadzenie kogoś przez internet to nie tylko rozpisanie mu diety i treningu. Należy także na bieżąco kontaktować się z podopiecznym, pytać o samopoczucie i prosić o szczegółowe raporty z postępów. Czasem też warto spotkać się, by omówić postęp, elementy do poprawy itp. Tak poprowadzony podopieczny, będzie doskonale wiedział, że wybrał dobrze – nawet jeśli zapłacił więcej, niż u innych osób na rynku.

O Pasjonat

Najlepszy trener personalny w Warszawie. Miłośnik sportów sylwetkowych i utytułowany zawodnik.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Trening i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.